Města a obce

služby poskytujeme již od roku 1992

Svěřte SPRÁVU svých NEMOVITOSTÍ zkušenému týmu! Ať se jedná o bytový dům, dům s byty i nebytovými prostory, či jiné komerční nemovitosti a průmyslové areály.

Základní přehled činností

Naše nabídka služeb spojených s chodem nemovitostí je široká - služby nabízíme jako dílčí, ale i ve variantě "na klíč", kdy se o nic nemusíte starat.
Cena za služby je stanovena vždy individuálně podle požadavků vlastníka nemovitosti - dáváme přednost osobnímu jednání.
Komplexní správa nemovitostí dle požadavků vlastníka na základě konkrétní mandátní smlouvy s tím, že rozsah služeb si stanoví vlastník (obec, město).

V současné době spravujeme pro obce a města nájemní domy s bytovými i nebytovými prostory, penziony pro seniory, správní i administrativní budovy, domy služeb.

Jedná se o komplexní správu daných nemovitostí od stavebně technických záležitostí přes řešení nájemních vztahů, zajišťování služeb (úklid, bezp. služba, provoz výtahů a jiné) až po účetnictví a archivaci souvisejících písemností.

Zastupujeme vlastníka při předávání a přebírání nájemních prostor včetně vypracování předávacího protokolu a nájemních smluv.
image

Působnost po celé ČR

Naše služby poskytujeme s celorepublikovou působností. V současné době máme klienty od Prahy až po východ Moravy.

  • Klienti mohou mít přístup do informačního systému.
  • Máme zkušenosti od roku 1992.

Speciální služby

Dokážeme Vám nabídnout i služby, kterými se většina správních firem nezabývá. Ze zkušeností víme, že některé záležitosti nechtějí po změně občanského zákoníku řešit ani advokáti.

  • Prohlášení vlastníka.
image

Kompletní servis

Naše služby poskytujeme na základě dohody s klientem. Může se jednat o dílčí službu, nebo zajistíme kompletní servis pro vlastníka nemovitosti.

24/7 Dostupnost informací

Díky našemu programovému vybavení můžete mít informace o své nemovitosti nepřetržitě.

Zabezpečená data

Bezpečnost veškerých dat, která spravujeme, je pro nás důležitá. Na našich serverech jsou v bezpečí. A samozřejmě jsou zálohovaná včetně šifrování.

Pojištění odpovědnosti

Naše společnost má pojištění odpovědnosti pro správu a údržbu nemovitostí a realitní činnost ve výši 20 000 000 Kč.

V současné době spravujeme

145

Společenství a družstev

8

Právnických a fyzických osob, včetně městských úřadů

262

Čísel popisných

3893

Jednotek (bytů, nebytů)

Zaujala Vás naše nabídka služeb?

Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Vždy se našim klientům snažíme vyjít vstříc ... samozřejmě, pokud to není v rozporu s našimi hodnotami.